دوره آموزش نصب دوربین مداربسته؛ 100%عملی با مدرک بین المللی | xenoncctv

توجه داشته باشید برای این که تصویر در حال ضبط دوربین مدار بسته را مشاهده کنید، باید فیش بی ان سی را به درگاه ورودی DVR یا Input وصل کنید. نوع دوربین با توجه به اینکه قرار است دوربین در چه مکانی نصب شود تعیین می شود. نوع دوربین داخل اتاق با دوربینی که قرار است از بیرون ورودی به ساختمان را تحت پوشش قرار دهد کاملاً متفاوت است.

  • اولین موضوعی که باید به آن فکر کنید انتخاب یک نصاب دوربین مداربسته حرفه ای است.
  • پس اولویت نصب دوربین برای کسانی که می خواهند هزینه کمی برای نصب داشته باشند برای بیرون و به صورت مشخص می باشد.
  • یکی از مزیت های وجود دوربین مداربسته در کارخانه و محیط های صنعتی نیز همین بالا رفتن امنیت است.
  • کابل را در محل (هر دو سر – نزدیک دستگاه ضبط و دوربین) قطع کنید.

همانطور که در برخی اماکن نصب دوربین مداربسته کاملاً ضروری به شمار می‌رود اما در برخی از مکان ها نباید آنها را نصب کرد. مکان های خصوصی مثل اتاق خواب و سرویس بهداشتی، رختکن و موارد دیگر، از جمله مکان هایی هستند که نصب دوربین منجر به نقض قوانین حریم خصوصی افراد خواهد شد. در محل های شخصی هم مانند اماکن عمومی قبل از نصب دوربین مدار بسته باید مجوز لازم صادر شود.

براورد  و محاسبه هزینه خرید دوربین مداربسته

با این کار بازدهی کارخانه بالاتر می رود چون افراد دیگر نمی توانند از زیر کار دربروند یا این که کند کار کنند. ● برای استفاده بهینه از دوربین مدار بسته، بهتر است که به‌ همسایگان اطلاع داده شود. برای پیگیری جرایم، نیروهای پلیس قادر خواهند بود تا برای روشن شدن بسیاری از مسائل از این دوربین ها استفاده کنند. با توجه به اینکه دوربین های مداربسته، نقش بسیار مهمی در امنیت جامعه ایفا می کنند، از مهمترین لوازم حفاظتی به شمار می روند. هیچ کدوم از این قوانین به صورت مستقیم برای دوربین های مداربسته به کار برده نشده اند اما به عنوان قوانین مرتبط با آن به شمار می روند.

۷ مورد از بهترین مارک های بخاری جیبی

زیرا انتخاب بهترین مسیر برای کابل کشی و قرارگیری دستگاه، حتی نوع سیستم مداربسته منتخب بسیار مهم هستند. دوربین های بی سیم به سیم کشی خاصی نیاز ندارند و کافی است تنها سیم کشی برق آنها را انجام دهید. برای این کار می توانید مانند دوربین های قبلی از آداپتور و یا تغذیه مرکزی استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که دوره آموزش دوربین مدار بسته یک دوره کوتاه مدت است و فرد با انواع سخت‌افزار، نرم‌افزار، نصب، نگهداری و بهره‌برداری دوربین مدار بسته را آموزش ببینند.

برای اطلاع از مجله خبری دوربین مداربسته زنون برگزاری دوره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید. پس از نصب دوربین مدار بسته و سایر تجهیزات لازم است تنظیمات دوربین های و دستگاه ضبط انجام شود. بخش اول پس از مشاهده تصاویر دوربین های شاید لازم باشد با گردش دوربین جهت دید آنها تنظیم شود و یا تابش و تاثیرات نورهای محیطی به دوربین بررسی و سمت و سوی لنز دوربین کمی تغییر کند. بخش دوم تنظیماتی است که از طریق دستگاه و منوی آن انجام می شود. در این بخش به تنظیماتی پرداخته می شود که تعریف دوربین روی دستگاه، اماده سازی ضبط تصاویر در دستگاه، تنظیمات چگونگی ضبط، رنگ و وضوح تصاویر و… را شامل می شود.

http://computermagazine.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار