تجهیزات مورد نیاز برای نصب دوربین مداربسته انالوگ دوربین مداربسته : دوربین مداربسته | xenoncctv

نکته ای که حتما باید به آن مجله خبری دوربین مداربسته زنون کنید این است که، کیفیت بالای کابل دوربین مداربسته و نحوه انجام کابل کشی تاثیر بالایی در کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته دارد. بنابراین باید نقشه نصب دوربین مدار بسته به دقت تهیه شود و مورد استفاده قرار بگیرد. رعایت نکات مهم در نقشه کشی و نصب دوربین مداربسته، باعث می شود در آینده کمتر دچار مشکل شوید. به این ترتیب نیاز کمتری هم به انجام تعمیرات و مواردی از این دست خواهید داشت.

در نظر داشته باشید که برای یادگیری BMS لازم است در دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان شرکت نمایید. در هنگام نصب دوربین های صنعتی باید ایمنی را رعایت کرد چون بهرحال محیط آن از جاهای دیگر می تواند خطرات بیشتری داشته باشد. شما می توانید به خوبی با رصد کردن تصاویری که در آخر روی پردازشگر خود می بینید، به رصد جاهای مختلف در کارخانه یا محیط صنعتی بپردازید. پنجره ها بازتابی دارند که وقایع را به وضوح نشان نمی‌دهد، بنابراین هیچگاه دوربین مداربسته را پشت یک پنجره قرار ندهید. معمولاً تنها یک دستگاه DVR برای تمام دوربین های مدار بسته نصب شده کافی است. بعضی دوربین های مدار بسته تنها وقتی حرکتی تشخیص دهند شروع به ضبط تصویر می‌کنند.

تعیین محل نصب دوربین ‌های مدار بسته در نقشه

فیش های BNC کانکتورهای مورد استفاده در سیستم های آنالوگ و سوکت شبکه، کانکتور مورد استفاده در سیستم های تحت شبکه است. متداول ترین کابل مورد استفاده در نصب دوربین مداربسته تحت شبکه Cat6، Cat5 و Cat5e است. هنگام تهیه پلان دوربین مداربسته در نظر داشته باشید که مسیر انتخابی شما فاقد مانع باشد. همچنین سعی کنید از فضایی مسیر کابل کشی را رسم کنید که کمترین میزان نویز را داشته باشد.

ساعت کاری ما

همچنین کامل بودن مباحث آموزشی یکی از نکات با اهمیت دوره است و سبب می شود که دانشجویان نیازی به گذراندن دوره های بیشتر نداشته باشند. علاوه بر این، ارائه مدرک معتبر جزو مزایای دوره نصب دوربین مداربسته به شمار می آید که می بایست آن را مدنظر قرار داد. کارآموزان می توانند در این دوره با انواع سیستم های دوربین مدار بسته تحت شبکه و قسمت های مختلف آن آشنا شوند همچنین نحوه سیم کشی تجهیزات سیستم دوربین مدار بسته و اصول طراحی سیستم های دوربین مدار بسته را فرا بگیرند. دوربین مدار بسته ای که برای یک محیط در نظر گرفته می شود، می بایست با شرایط نوری آن محیط تناسب داشته باشد. شیوه ای که برای سنجیدن تناسب نور محیط با نوع دوربین مورد استفاده قرار می گیرد در آموزش دوربین مداربسته در تهران به دانشجویان آموزش داده می شود و جزو مواردی است که در دوره آموزشی به آن اشاره می شود. زیرا همه دوربین های مداربسته نمی توانند در شرایط نور کم به خوبی تصاویر را ثبت و ضبط کنند.

  • برای اطلاع بهتر است این را هم بدانید که دوربین مداربسته داهوا یکسری دوربین همراه با میکروفون تولید کرده است که نیازی به استفاده از سیم کشی جدا برای میکروفون را ندارد و می تواند تصویر و صدا را همزمان روی یک کابل به دستگاه DVR ارسال کند.
  • یک راهکار برای دوربین های IP ما وجود دارد که اتصالات را در برابر آب و هوا مقاوم می کند.
  • همچنین بهتر است کابل شبکه و کواکسیال را با فاصله از کابل برق نصب کنید.
  • مهم ترین بخش در این محل انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته بود که این کار را می توانید با کمک از متخصصین انجام دهید.

اگر هم کابلی داشته باشند، فقط کابل برق است که انرژی آنها را تامین می کند. زمانیکه بوسیله کابل کواکسیال، سیگنال آنالوگ انتقال می‌یابد، بالاترین افت سیگنال را دارید. معمولاً کابل کواکسیال شیلددار (RG-59)، مسافت بیشتری را در مقایسه با کابل کواکسیال 75 اهمی پوشش می‌دهد و تا فاصله 60 متری قابل‌قبول است.

http://computermagazine.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار