بک لینک چیست؟-بک لینک گلدلینک

حالا باید منتظر بمانید تا گوگل بک‌لینک شما را پیدا کند و آن را ارزش‌گذاری کند. با افزودن چند شناسه به لینک‌های معمولی می‌توانیم آنها را قابل رصد کنیم. با لینک UTM می‌فهیم روی چه لینکی در کدام رپرتاژ بیشتر کلیک شده است. برای مثال، در رپرتاژ‌ها که گفتیم معمولاً سه لینک دارند، بهتر است یک لینک به صفحه اصلی وبسایت و دو لینک دیگر را به دو صفحه‌ای بدهید که بیشتر برای شما مشتری می‌آورند.

چقدر طول می‌کشد تا بک لینک تاثیر بگذارد؟

بکلینک هایی وجود دارن که می توانند تغییرات اساسی در سایتتان ایجاد کنند. سایت شما باید دارای محتوای ارزشمندی بوده باشد و طی این ۱ سال فعالیت مشکوک که منجر به اسپم شناخته شدن سایتتان شود را نداشته باشد. توصیه می‌کنیم حتماً مقاله سئو داخلی چیست را مطالعه کنید چون Off-Page سئو نقطه مقابل سئو داخلی است و شما باید به هر دو روش مسلط باشید تا بتوانید سایت خود را رشد دهید.

  • می‌توانیم نوع بک لینک را به گونه‌ای مشخص کنیم که به گوگل و سایر موتورهای جستجو بگوییم که لینک را دنبال کنند یا نه.
  • در سال‌های اخیر، بک لینک تنها به عنوان لینکی برای انتقال اعتبار در نظر گرفته می‌شود.
  • اما برای تشخیص میزان اعتبار سایت‌ها معیاری عددی به وجود آمده که Domain Authority یا همان اعتبار دامنه نامیده می‌شود.
  • و مردم دوست دارن این پست را در شبکه های اجتماعی با اشتراک بزارن.
  • بسیاری از سازندگان و تأمین کنندگان در سایت خود صفحه‌ای دارند که در آن فروشندگان خود را معرفی می‌کنند.

خوب گوگل متوجه می‌شود که محتوای شما یک محتوای به دردبخور است که یک سایت مرتبط، به آن لینک داده است. دو نکته قابل ذکر در این باره این است که اولا هر چه تعداد سایت‌ها و صفحاتی که به شما بکلینک می‌دهند بیشتر باشد نشان دهنده مفید بودن محتوای شماست. ثانیا اگر سایت یا صفحه‌ای که به شما بک لینک می‌دهد رتبه بالاتری نسبت به سایت و صفحه شما داشته باشد، بهتر است. این روش بسیار زیرکانه است و می‌توان بک‌لینک‌های خوبی از آن گرفت.

آنالیز وضعیت پروفایل بک لینک سایت

ممکن است هزینه‌های زیادی برای گرفتن بک لینک کرده باشید اما با افت رتبه مواجه شوید. اگر به صورت درست و اصولی از بک لینک‌ها در فرایند سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت‌ خود استفاده نکنید، امکان افت رتبه وب‌سایت شما وجود خواهد داشت. بنابراین، باید دامنه‌هایی با اعتبار دامنه بالا خریداری کنید و مطمئن شوید که پروفایل لینک تمیز و عاری از بک لینک‌های اسپم و سمی دارند. تگ خاص در کد منبع وجود دارد که تعیین می‌کند گوگل و سایر موتورهای جستجو چگونه بک لینک را مشاهده کنند. این موضوع همچنین تاثیر آن بک لینک را بر سئوی سایت شما را تعیین می‌کند.

نتیجه این تلاش، دریافت بهترین رتبه‌ها برای سایت شما در صفحه نتایج جستجوی بهترین روش بک لینک گوگل، خواهد بود. بک لینک به موتورهای جستجو می‌فهماند که سایت شما ارزش زیادی دارد و می‌توانند به آن اعتماد کنند. گوگل نیز به دنبال سایت‌های معتبر است که برای کاربران مفید باشد. بک لینک دقیقا این مورد را به گوگل اشاره می‌کند و درصورتی که بتوانید بک لینک‌های خود را به خوبی بسازید، ارتقا رتبه سایت را شاهد خواهید بود. متخصصان سئو معتقدند که بک لینک های با کیفیت بالا، عوامل تعیین کننده ای برای SEO هستند که به شما کمک می‌کند رتبه وب سایت خود را در نتایج موتور جستجو بهبود دهید. علاوه بر این، بک لینک ها باید در سایت‌های دارای محتوای مرتبط باشند.

بک لینک چیست؟-بک لینک گلدلینک تا امروز، این یک محتوا توانسته بیش ار 29,900 بک لینک از 3,350 دامین بگیره. خیلی بهتره که شما 100 لینک از 100 وب سایت مختلف بگیرید تا اینکه 1,000 لینک از همان یک وب سایت بگیرید. سعی کنید در سایت هایی مرتبط و یا نزدیک به موضوع سایت و بیزینس خود لینک بسازید. در این حالت، گوگل به لینک هایی که شما از سایت های مرتبط با ماراتون، سایت های ورزشی و یا سایت هایی راجع به ماهیگیری، دوچرخه سواری و … می گیرید ارزش بیشتری می دهد.

مثلا خود من در مقالات سایتم بیشتر از 10 ها لینک به ابزارهای سایت ahref، moz، keywordtool و… . همین حالا در سطح وب فارسی و انگلیسی، سایت های مختلفی هستند که ابزارهایی مناسب کاربرانشان ایجاد کرده اند. مثلا در وب انگلیسی، سایت moz یک سری ابزار سئو رایگان و غیر رایگان دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار