بهترین اتاق فرار های تهران 20 اسکیپ روم تهران + آدرس کجارو | allescape

در روند بازی، مدام سوال¬هایی در ذهن بازیکن نقش خواهد بست تا او را وادار به تعمیق در داستان بازی کند. نقطه¬ی اوجِ این سبک از اتاق فرار، در لحظه¬ی برملا شدن داستان اصلی قرار دارد. به همین علت شاید این بار هدف فقط فرار کردن از یک نیروی اهریمنی و ترسناک، یا خلاص شدن از یک مخمصه و یک قاتل روانی نباشد. بلکه هدف کشف کردن و پی بردن به رازی خواهد بود که خود را در پیچ و خم یک داستانِ تمام¬عیار پنهان کرده است.

در واقع شما در سال ۱۷۰۰ میلادی‌اید و باید با استفاده از این کشتی خود را به جزیره برسانید. محیط این اتاق شبیه به محیطی آلوده از میکروب و مواد شیمیایی گیم مستر اتاق فرار طراحی شده است. برای رزرو یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید یا به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید.

  • بهتر هم هست که لباس‌های راحتی بپوشید، چراکه تحرک بالایی در این بازی خواهید داشت.
  • شما در طول این مسابقه باید برای حفظ جان خود و به‌دست‌آوردن چیز باارزشی بجنگید.
  • در آن نمایش ، هیجان و ترس ، سناریو ، دکور ، موسیقی ، لباس ، گریم ، نور پردازی ، …..
  • اتاق روانی شما را از وقت خارج می کند و شما را به دهه نود میلادی می کشاند، در اتاقی پر از معماهای مخوف که از گذشته به یاد می آورید.

خیر، پیش‌پرداختی که آنلاین پرداخت میکنید در واقع بخشی از کل هزینه‌ی پرداختی شماست. در واقع شما بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت آنلاین و باقی هزینه را در محل بازی پرداخت می‌کنید. زمان بندی سانسها از پیش تعریف شده و فشرده هست و ما قادر به تغییر آن نیستیم. بنابراین هرچقدر دیر برسید از تایم بازیتون کم میشه و زمان از دست میدید.

چند طبقه بودن ساختمان و طراحی فوق‌العاده دکور در این فضا، روند بازی را بسیار جذاب‌تر و چالشی‌تر می‌کند. به این مجموعه، برگشت‌هایی را اضافه کنید که باید به تنهایی یا با دوستانتان انجام دهید تا به سرنخ‌ها و راهنمایی‌ها دست پیدا کنید. شاید همه قسمت‌های این اتاق فرار، حس یک خانه را به شما القا نکند، اما این موضوع، چندان به‌عنوان یک نکته منفی تلقی نمی‌شود. قطعاً با فضاسازی‌های خوبی که در جای‌جای این اتاق فرار ترسناک انجام داده‌اند، روند بازی را به‌خوبی پیش می‌برند. اگر شما هم به‌دنبال اتاق فرار ترسناک و هیجان‌انگیز می‌گردید، در ادامه با ما همراه باشید. باید اضافه کنیم در بین اتاق‌هایی که نام بردیم، دوتا از آن‌ها ترسناک نیستند، اما سناریوی جذاب و جالبی دارند.

اتاق فرار عملیات CF (مجمع سایه)

ما در مجموعه‌ی سرگرمی اسکیپ‌ر‌ومیست تلاش کرده‌ایم با نظارت دقیق و سختگیرانه بر رعایت … بیشتر مجموعه‌های اتاق فرار دارای سایت می‌باشند و شما میتونید از طریق وبسایت آن‌ها به صورت انلاین بازی خودتون رو رزرو کنید. این نوع رزرو آسان و مطمئن ترین روش رزرو اتاق فرار است و اگر مجموعه‌ای باشه که بنا به هر دلیلی وبسایت نداشته باشه میتونید از طریق تلفن این کارو انجام بدید. در وبسایت ما در قسمت شماره تلفن بازی در صورتی که بر روی آن کلیک کنید ، مستقیم میتونید با مجموعه ارتباط برقرار کنید و بازی خودتون را رزرو کنید. در این قسمت اتاق فرارهای پیشنهادی تهران را میتوانید مشاهده، انتخاب و رزرو نمایید.

مجموعه اسکیپ لند

بهترین اتاق فرار های تهران 20 اسکیپ روم تهران + آدرس کجارو | allescape
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار