اتاق فرار، تجربه یک سناریوی جنایی در دنیای واقعی + معرفی بهترین اتاق فرار های تهران آدرس | allescape

نحوه انجام بازی در اتاق فرارهر یک از اعضای تیم باید بر اساس تخصصی که دارند، قسمتی از معما را حل کنند. در نتیجه باید کار تیمی شما به این شکل باشد که هر معما و سرنخ را به یک نفر واگذار کنید. گروه شرکت کنندههمانطور که اشاره کردیم، این بازی به صورت گروهی قابل اجرا است.

بهترین اتاق فرار را چگونه انتخاب کنیم؟

مخاطبان اصلی اسکیپ روم ها معمولا گروه‌های دوستانه و خانوادگی هستند؛ اما امروزه این بازی به مدارس و دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ‌راه یافته است. اتاق فرار رویا تجربه‌ای جدید در انگیما است که با ۶۰ درصد فعالیت بدنی، یک روز هیجان‌انگیز برای شما خواهد ساخت. اتاق فرار رویا قوانین خاص خود را دارد و برای خارج شدن از آن باید محدودیت‌ها را کنار بگذارید. به احتمال زیاد، مفهوم اتاق فرار برای اولین بار در اساطیر و افسانه‌های یونانی عنوان شده است. اتاق‌های فرار شما رو مجبور می‌کنن خلاقانه فکر کنید چرا که بعضی از معماها به عجیب‌ترین پاسخ‌ها نیاز دارن. در حین به اشتراک گذاشتن این ایده‌های به ظاهر غیرقابل قبول، می‌تونید نگاهی اجمالی به برخی از افکار عجیب و غریب درونی سایر هم‌تیمی‌های خودتون داشته باشید، به همین دلیل بازی برای شما سرگرم‌کننده‌تر هم می‌شه.

اتاق فرار مثل تمام دیگر تفریحات موجود در جهان یک هدف جامع دارد، سرگرم کردن و ساختن لحظات لذت بخش. پس هدف اصلی از اینکه به اتاق فرار میرویم این است که زمانی را به خوشی بگذرانیم. در ابتدا بازیکنان فکر می‌کنند که با اتاق و وسایلی ساده و یا اسکیپ روم قدیمی سروکار دارند. اما بعد از شروع بازی و با گذشت زمان متوجه می‌شوند که با اتاقی اسرار آمیز و با وسایلی عجیب سروکار دارند.

  • بازی دیگری که در اتاق فرار بوم می‌توانید انجام دهید، اتاق فرار رستگاری بیولوژیکی است.
  • این کار را باید مرحله به مرحله ادامه دهید تا معمای پایانی را حل کنید.
  • ورود به این بازی برای افراد زیر 16 سال ممنوع بوده و برای افراد بزرگتر با نرخ 130 هزار تومان صورت می گیرد.
  • اتاق‌های فرار شما رو مجبور می‌کنن خلاقانه فکر کنید چرا که بعضی از معماها به عجیب‌ترین پاسخ‌ها نیاز دارن.
  • مدت زمان تمام بازی‌های این مجموعه، یک ساعت است و شما باید با تیم‌های چهار تا ۶ نفره وارد آن‌ها شوید.

البته در مرحله بعد مطالعه نقد بازی و نظرات کاربران و حتی بازدید از تیزر و پوستر و مطالعه پیش سناریو بازی میتواند در انتخاب صحیح بازی به شما کمک شایانی کند. اتاق فرار بازی ماجراجویانه‌ایی است که بازیکنان آن برای رسیدن به هدف خود (که فرار از اتاق است)، مجموعه‌ایی از معماها را حل می‌کنند. ایده اصلی اتاق فرار از دل بازی‌های کامپیوتری برآمد و در دنیای واقعی، شما را به حل کردن یک سری معما دعوت می‌کند. اولین بار این بازی در کشورهای آسیای شرقی طراحی شد، سپس طرفداران بسیاری پیدا کرد.

اتاق فرار خدمتکار شیطان

اتاق فرار در هر ژانری باشد، رگه های وحشت را در خود دارد که باعث شده استفاده از این مکان ها برای افراد زیر 16 سال و در برخی موارد کمتر از 18 سال ممنوع باشد. قبل از انتخاب و رزرو اتاق فرار، به نظرات سایر افراد توجه کنید. مشهد که دونات­‌ها و پیراشکی­‌های نرم و لذیذ بی‌­نظیری هم دارد که هیچ جای ایران نمی‌­توانید لنگه‌­اش رو پیدا کنید، از قضا اتاق فرارهای معروف زیادی هم دارد. بلیت این سناریو نفری هفتادوپنج هزار تومان است و فقط ۱ ساعت فرصت دارید. اتاق مرتاض که تازگی‌­ها افتتاح شده داستانش راجع به یک آقای مرتاض است که شایعاتی در موردش وجود دارد. شما و هم‌­تیمی‌­هایتان که نهایتا باید ۸ نفر باشید، باید سعی کنید که اصل ماجرا را در مدت زمان ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه بفهمید و برای این مدت سرگرم­‌شدنتان در یک جای خفن باید نفری ۹۰ تومان پرداخت کنید.

اتاق فرار، تجربه یک سناریوی جنایی در دنیای واقعی + معرفی بهترین اتاق فرار های تهران آدرس | allescape
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار